Rode wijn
Rode wijn
96
Jeb Dunnuck
94
Robert Parker

Speciale prijs€ 34,95*
0,75l (€ 46,60/l)
Voedselinformatie
Beperkte voorraad
PLATINA BEST IN SHOW
Decanter

Speciale prijs€ 39,95*
0,75l (€ 53,27/l)
Voedselinformatie
Op voorraad
93
James Suckling
92
Robert Parker

Speciale prijs€ 26,95*
0,75l (€ 35,93/l)
Voedselinformatie
Beperkte voorraad






















