Merlot
Merlot
93
James Suckling
90
Jeb Dunnuck

Speciale prijs€ 29,95*
0,75l (€ 39,93/l)
Voedselinformatie
Op voorraad
98
James Suckling
95
Vinous

Speciale prijs€ 99,95*
0,75l (€ 133,27/l)
Voedselinformatie
Beperkte voorraad
98
James Suckling
98
Falstaff

Speciale prijs€ 239,95*
0,75l (€ 319,93/l)
Voedselinformatie
Beperkte voorraad










